mediclou
mediclou
mediclou
Jesteś marką. Jak ją opowiesz?

Medycyna rozwija się dziś szybciej niż kiedykolwiek, a wraz z nią dedykowany jej marketing. Żyjemy w czasach, w których zwykły komunikat nie wystarczy. Trzeba dobrze poprowadzić swą opowieść.

Mediclou, i wszystkie wspólpracujące z nią głowy, działają rzetelnie, niebanalnie i z dużą ilością miłości do swojej pracy.

mediclou
mediclou
mediclou
Brytyjczycy mówią: co zrobisz, jest zrobione. Zacznij.
Oferta
Co robimy? Skuteczny marketing

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach z zakresu marketingu oraz PR dla lekarzy i gabinetów stomatologicznych. Działania dedykowane tylko branży medycznej pozwalają merytorycznie i z dużą skutecznością tworzyć spójny, ekspercki wizerunek za każdym razem indywidualnie zaznaczony w sieci.

  • STRATEGIE DLA FIRM
  • CONTENT MARKETING
  • KAMPANIE REKLAMOWE
  • STRONY WWW
  • COPYWRITING, ARTYKUŁY PR
  • SOCIAL MEDIA
  • SESJE FOTO, SESJE PRODUKTOWE
  • FILMY, ANIMACJE, SCENARIUSZE
  • PODCASTY
  • SZKOLENIA
Oferta
Wizerunek to więcej niż przeczytany naprędce poradnik w Internecie. Dobrze się przygotuj.
Internet

Jej skuteczność to nie tylko funkcjonalność, estetyczny wygląd, wartościowe treści. Zadbaj o jej stałą aktualizację i widoczność w sieci. Projektujemy estetyczne, wygodne w użytkowaniu strony internetowe, zawsze dostosowane do urządzeń mobilnych. 

Realizacje: Strony internetowe | landing page | projektowanie graficzne | prezentacje | mailingi | social media | reklama google ads

Multimedialność

Badania mówią: użytkownik Internetu najchętniej wybiera obraz, najlepiej ruchomy. Wzrasta popularność transmisji na żywo (Facebook, Instagram). Dziś być nowoczesną firmą to otwierać się na wielokanałowość i nowe narzędzia. Innej drogi nie ma. 

Realizacje: filmy wizerunkowe | filmy eksperckie | audycje live | podcasty | animacje | sesje foto |

Słowo

Nasze teksty piszą poloniści, dziennikarze i copywriterzy od lat tworzący słowo dla medycyny. Nad całością czuwa piarowiec, na koniec korektor. Dobry tekst to nie tylko meritum, ale też estetyka językowa i przestrzeganie zasad pisowni języka polskiego.

Realizacje: strategie dla firm | teksty eksperckie | blogi | scenariusze | copywriting | redakcja | korekta

Twoja firma dzieje się teraz. Lepszego momentu nie będzie.
Realizacje
Realizacje
Realizacje
trafiony komunikat

Mediclou opiera się na synergii kilku mądrych głów. Wiemy, że współpracując, osiągamy więcej. Efekt naszej pracy to kilkadziesiąt dobrze zrealizowanych projektów dla medycyny o różnej tematyce i skali trudności.

Zaufało nam wielu lekarzy, którzy swój wizerunek poprowadzić chcieli w sposób estetyczny, rzetelny, zgodny z ich przekonaniami. Za to zaufanie - dziękujemy!

 

Realizacje
Realizacje
Realizacje
Redakcja, korekta
Copywriting, teksty, scenariusze
Live
Reklama

Przez rok Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach współpracował z Lidią Gawlak Mediclou. Nasze projekty skupiały się na przygotowaniu filmów promujących Uczelnię oraz materiałów rekrutacyjnych dla przyszłych studentów. Współpraca zaowocowała powstaniem wielu ciekawych, bardzo profesjonalnych realizacji. Ze strony pani Lidii mogliśmy zawsze liczyć na kreatywność, zaangażowanie i otwartość. Pomysły, rzeczowość, staranność w przygotowaniu projektów oraz pozytywna energia twórców wpłynęła korzystnie na wizerunek Uczelni.

Agata Pustułka, Rzecznik Prasowy Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Z Lidką Gawlak współpracuję kilka lat. Z efektem zrealizowaliśmy kilka stron internetowych, filmów, sesji zdjęciowych oraz szereg innych projektów, które wsparły moją klinikę zarówno pod względem marketingowym jak i PR. Zespół Mediclou charakteryzuje jakość projektów, dobry styl, zaangażowanie teamu oraz klarowna komunikacja. Z pewnością część wizerunku Luxdentica, który udało nam się stworzyć na przestrzeni tych lat to praca zespołu Lidki Gawlak.

lek. stom. Dariusz Wilisowski, Centrum Stomatologii Luxdentica

Rozpoczęcie współpracy z panią Lidką Gawlak to jedna z moich lepszych decyzji zawodowych, zarówno jako właściciela praktyki stomatologicznej jak i lekarza. Dzięki naszym wspólnym działaniom udało mi się zbudować markę gabinetu Art Dental w Łodzi, m.in. poprzez stworzenie profesjonalnej strony internetowej, fanpage’a na facebooku, nagranie filmów promocyjnych oraz inspirujące szkolenia dla personelu, które pani Lidka dla nas przeprowadziła. To profesjonalistka - jest rzeczowa, kompetentna, i co dla mnie szczególnie istotne, słowna. Są takie momenty w naszym życiu, kiedy brakuje nam sił i wtedy zawsze z pomocą przychodzi Pani Lidka. Jej pomysłowość nie zna gra nic! Chciałabym serdecznie polecić współpracę z firmą Mediclou i jestem przekonana, że to super wybór.

dr n. med. Agnieszka Kozuń, Art Dental Stomatologia Rodzinna

Firmę Mediclou polecił nam znajomy lekarz stomatolog. Pani Lidia przygotowała dla nas stronę internetową oraz profil na FB. Oprawa graficzna, zdjęcia oraz teksty są profesjonalne, rzetelne i dopracowane w każdym szczególe. Oba projekty spełniają nasze oczekiwania. Pani Lidia osobiście i wielokrotnie kontaktowała się z nami, dzieląc się wskazówkami i spostrzeżeniami, co przy tworzeniu strony www jest bardzo istotne i pomocne. Nasza współpraca układa się w przyjaznej i życzliwej atmosferze, zgodnie z wcześniej przygotowanym harmonogramem. Na pewno warto przy tej wspołpracy zwrócić uwagę na rzetelność, terminowość, indywidualne podejście i osobisty z nami kontakt. Pani Gawlak jest profesjonalistką, otwartą, pomocną i życzliwą. Firma Mediclou godna polecenia w 100%.

lek. stom. Tadeusz Karp, KARP MED

W przeszłości nigdy nie korzystałam z usług agencji ani specjalisty PR. Pomimo licznych propozycji nie miałam zaufania, że osoba z zewnątrz zrozumie specyficzne potrzeby gabinetu i usprawni jego działanie. Od pierwszych chwil rozmowy z panią Lidią Gawlak byłam pewna, że to osoba, której potrzebuję. Pani Lidia to osoba konkretna, pracowita, punktualna, władająca świetnie piórem! Pomogła mi uporządkować sprawy wizerunkowe mojej firmy, jest kopalnią wspaniałych pomysłow i rozwiązań, które warto wprowadzać w życie. Naszą współpracę uważam za bardzo udaną, a wspólnie realizowane projekty pozwalają mi z przyjemnością zarekomendować jej pracę.

dr n. med. Katarzyna Pakosz, Gabinety Specjalistyczne MERCEDENS Sp. z o.o.

Wspólnie z Lidką zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów filmowych oraz sesji fotograficznych, również w branży medycznej. Każdy z naszych projektów był pełen energetycznych pomysłów dzięki pasji, którą właścicielka Mediclou wprowadza do pracy. Pomysły i idee Lidki są dobrze przemyślane i ważne dla wizerunku klientów. Kiedy zaczynaliśmy współpracę, nie sądziłem, jak ważne dla ogólnej całości mogą być detale... Teraz już wiem, że szerokie doświadczenie Lidki jest nieocenione przy produkcji każdego rodzaju przekazu.

Łukasz Karaś, PHOTO ROOM

Moja współpraca z Lidką Gawlak trwa od kilku dobrych lat. Zrealizowałyśmy wspólnie wiele projektów wizerunkowych, co pozwoliło mi z różnych stron przyjrzeć się jej pracy. Wyróżniające są: zaangażowanie, otwartość, duże zdolności komunikacyjne. Ważną umiejętnością jest efektywne kierowanie danym projektem, tak, by miał swój finał w terminie i był od początku do końca zgodny z założeniami. To na pewno stała działania właścicielki Mediclou. Lidka Gawlak jest osobą rzeczową, kreatywną i rzetelną. Z czystym sumieniem polecam!

Emilia Kaznowska, psychodietyk, trener osobisty
Kontakt

Mediclou Lidia Gawlak
T: +48 795 810 504 
E: gawlak@mediclou.pl

Zapraszam do współpracy.

Kontakt